Workshop o Sametime 8.5

Zvu všechny zájemce z řad partnerů na seminář zabývající se poslední verzí Lotus Sametime 8.5. Projdeme novinky, které tato verze nabízí, zejména radikální změny v architektuře (propojení Lotus Domino a WebSphere Application serverů). Akce je jednodenní, sejdeme se ve čtvrtek 2. září 2010, v 9 hodin v IBM Praha. Konec mezi 16. a 17. hodinou.

Seminář je praktický -- nebudeme sice instalovat Sametime servery od začátku, ale všechny jejich funkce si v praxi vyzkoušíme. Proto, jestli chcete, vezměte si své vlastní webkamery spolu s ovladači na USB Flash. Vyzkoušíte si, jak vypadá v nové verzi přenos hlasu a videa a jak správně využít Vaši vlastní webkameru v Sametime 8.5.

Akce je určena jak pro ty partnery, kteří o Sametime 8.5 doposud moc nevědí, tak i pro ty, kteří si jej již nainstalovali a chtějí si rozšířit znalosti, vznést dotazy a případně podělit o zkušenosti.

Míst v učebně je 15 a protože na některých studentských noteboocích pojedou serverové komponenty, může se stát, že se několik dvojic účestníků společně podělí o jedno PC.

Zájemci, hlaste se, prosím, na známý mail lucie_tucna@cz.ibm.com

Poznámka: Akce je primárně určena pro obchodní partnery IBM. Jste-li zákazník a máte zájem se takové akce zúčastnit, napište, prosím, také: buď bude volné místo a můžete přijít, nebo vás bude více a uspořádáme druhé kolo, pro zákazníky.

sametime webmeeting
 

Předchozí: Lotus Connections 3.0 beta
Následující: Lotus Notes 8.5.2 ke stažení