Dokumentace ke Quickru v PDF

S produktovou dokumentací pracuji dvěmi způsoby. Chci si vyhledat nějakou konkrétní oblast podle obsahu, rejstříku či fulltextem, pročíst si dokument a zase to zavřít. Nebo si vzít celý manuálek a prolouskat jej pěkně postupně, od začátku do konce - třeba když se učíte na zkoušky, školení nebo tak...

Pro první způsob volím obvykle online dokumentaci, kde jsou zohledněny aktuální verze, opravy a podobně. Pro druhý způsob studia mám zase raději manuál v PDF, který se můžete pročítat offline, má hezčí sazbu a dá se léte tisknout.

 

K IBM produktům existují většinou obě varianty produktové dokumentace, které mají (až na výjimky) stejný obsah. Protože se poslední dobou trochu hrabu v Quickru, často otevírám bookmark "Quickr Infocentrum". Verzi v PDF mám taky, ale tak je z interní betaverze a nemusí v ní být vše aktuální. Proto jsem rád, že jsem právě objevil, že Quickr dokumentace v PDF je už veřejně ve stažení. Na stránce s dokumentacemi Quickru si teď můžete vybrat, jestli chcete přistupovat k online verzi, nebo si ji stáhnout jako PDF (pro Dominovou i Portalovou verzi). Zítra mě čeká cesta vlakem, tak si tam aspoň proberu, co se v dokumentaci objevilo nového.

Předchozí: Postup upgrade na Quickr 8.0.0.2
Následující: Propojení Sametime a jiných IM